Informaţie de contact

Adresa:
bd. Ştefan cel Mare, 134
MD-2012, Chişinău
Republica Moldova

Anticameră
tel.:  022 251 317
fax: 022 222 885
e-mail: office@anrceti.md

Relații cu mass-media
tel.: 022 251 364
e-mail: stela.iacob@anrceti.md

 

Linia telefonică de informare
și anticorupție: 080080080

 

Instituţii de stat ale R. Moldova

18 Aprilie, 2024

Direcția Juridică Autorizare și Control (DJAC)

Numele, prenumele Funcția Numar de telefon fix de serviciu Email
Sîtari Denis șef Direcție 022251360 denis.sitari@anrceti.md
Cojuhari Alexandru șef adjunct Direcție 022251323 alexandru.cojuhari@anrceti.md
Serviciul Control (SC)
Lungu Rașid inspector 022251321 rasid.lungu@anrceti.md
Ciorba Victor inspector 022251359 victor.ciorba@anrceti.md
Țurcan Andrian inspector 022251310 andrian.turcan@anrceti.md
Dastic Nicolae inspector 022251328 nicolae.dastic@anrceti.md
Pochin Ion specialist 022251304 ion.pochin@anrceti.md
Serviciul Juridic și Contencios (SJC)
Zaporojan Liubovi consultant 022251307 liubovi.zaporojan@anrceti.md
Gasnaș Iurie consultant 022251309 iurie.gasnas@anrceti.md
Solonaru Ala specialist 022251343 ala.solonaru@anrceti.md
Serviciul Autorizare și Administrare Resurse Limitate (SAARL)
Buzu Galina specialist principal   galina.buzu@anrceti.md
Ursu Marina specialist principal 022251319 marina.ursu@anrceti.md
Paşciuc Irina specialist   irina.pasciuc@anrceti.md
Ultima actualizare: 17/04/2024