Informaţie de contact

Adresa:
bd. Ştefan cel Mare, 134
MD-2012, Chişinău
Republica Moldova

Anticameră
tel.:  022 251 317
fax: 022 222 885
e-mail: office@anrceti.md

Relații cu mass-media
tel.: 022 251 364
e-mail: stela.iacob@anrceti.md

 

Linia telefonică de informare
și anticorupție: 080080080

 

Instituţii de stat ale R. Moldova

18 Aprilie, 2024

Direcția Reglementare și Analiză (DRA)

Numele, prenumele Funcția Numar de telefon fix de serviciu Email
Griciuc Dumitru șef Direcție 022251303 dumitru.griciuc@anrceti.md
Gândea Tatiana șef adjunct Direcție 022251357 tatiana.gandea@anrceti.md
Serviciul Analiză și Studii de Piață (SASP)
Basiul Petru expert 022251334 petru.basiul@anrceti.md
Vozian Vladimir expert 022251337 vladimir.vozian@anrceti.md
Baidauz Ala specialist 022251312 ala.baidauz@anrceti.md
Serviciul Acces și Interconectare (SAI)
Zgardan Bucătaru Natalia specialist principal 022251345 natalia.zgardan@anrceti.md
Serviciul Statistică și Analiză (SSA)
Lisnic Diana șef serviciu 022251372 diana.lisnic@anrceti.md
Perlog Corneliu expert 022251335 corneliu.perlog@anrceti.md
Soltan Valeriu specialist 022251354 valeriu.soltan@anrceti.md
Nedin Elena specialist 022251331 elena.nedin@anrceti.md
Ultima actualizare: 17/04/2024