Informaţie de contact

Adresa:
bd. Ştefan cel Mare, 134
MD-2012, Chişinău
Republica Moldova

Anticameră
bir 503
tel.:  +373 22 25 13 17
fax: +373 22 22 28 85
e-mail: office@anrceti.md

Linia telefonică de informare
și anticorupție: 080080080

 

Instituţii de stat ale R. Moldova

22 Mai, 2019

Informații privind valorile măsurate ale parametrilor de calitate a serviciilor, trimestrul IV, anul 2018

Versiune pentru tiparVersiune pentru tipar

Furnizorii care au prezentat rapoartele privind parametrii de calitate pentru trimestrul III, anul 2018
Nr.
Denumire furnizor
Servicii (Anexe)
Data prezentării
1.
„Acer-COM” S.R.L.
21.01.2019
2.
„Activtel Grup” S.R.L.
21.01.2019
3.
„Adinet-COM” S.R.L.
18.01.2019
4. „Arsaco” S.R.L. Anexa 2, Anexa 4 11.02.2019
5.
„Agenţia Transcor” S.R.L.
04.01.2019
6. „Airstream” S.R.L. Anexa 2 18.01.2019
7.
„Air System Communication” S.R.L.
15.01.2019
8.
„Albasat” S.R.L.
28.01.2019
9.
„Alghen-COM” S.R.L.
23.01.2019
10.
„Altnet-C.C.” S.R.L.
17.01.2019
11.
„Andaș TV” S.R.L.
23.01.2019
12.
„Andridan Impex” S.R.L.
03.01.2019
13. „ANROȘ-TV” S.R.L. Anexa 4 23.01.2019
14. „Apel-Net” S.R.L. Anexa 1 23.01.2019
15.
„Arax-Impex” S.R.L.
14.01.2019
16.
„Arion-Mar” S.R.L.
24.01.2019
17.
„Art-Club” S.R.L.
28.01.2019
18.
„Bas-Digital” S.R.L.
08.02.2019
19. „Betacom TV” S.R.L. Anexa 4 14.01.2019
20.
„Biolinf-Co” S.R.L.
09.01.2019
21.
„Biresat” S.R.L.
23.01.2019
22.
„Caghet Plus” S.R.L.
 2, 4
21.01.2019
23.
„Calea Ferată Din Moldova” Î.S.
17.01.2019
24.
„Cartel-Sistem” S.R.L.
18.01.2019
25.
„Cazmarex-TV” S.R.L.
15.01.2019
26.
„Chihaivis” S.R.L.
21.01.2019
27.
„Cimişeni TV” S.R.L.
22.01.2019
28. „Click-Com” S.R.L. Anexa 2 05.02.2019
29.
„Concession” S.R.L.
16.01.2019
30. „Contrust Solutions” S.R.L. Anexa 1 29.01.2019
31.
„CosComSat” S.R.L.
17.01.2019
32.
„CTC Alfa” S.R.L.
21.01.2019
33.
„Cvinta Grup” S.R.L.
09.01.2019
34.
„Dănis” S.R.L.
11.01.2019
35.
„Datalink” S.R.L.
10.01.2019
36. „DonTV Prim” S.R.L. Anexa 2, Anexa 4 21.01.2019
37.
„Donțu-Prim” S.R.L.
21.01.2019
38.
„Elechservice-Grup” S.R.L.
09.01.2019
39.
„ElectronService” S.R.L.
09.01.2019
40. „Enver Group” S.R.L. Anexa 2 23.01.2019
41. ”Euronet-Com” S.R.L. 2 10.02.2019
42.
„Eurostock” S.R.L.
21.01.2019
43.
„Excelenter-COM” S.R.L.
10.01.2019
44.
„Galabis Prim” S.R.L.
21.01.2019
45.
„Gerdan” S.R.L.
10.01.2019
46.
„Gigateh” S.R.L.
04.01.2019
47.
„Gradji-Sat” S.R.L.
18.01.2019
48.
„Hartum TV” S.R.L.
11.01.2019
49.
„Ilixar-Bis” S.R.L.
24.01.2019
50.
„Inet Tehno” S.R.L.
31.01.2019
51.
„INSTITUTUL DE DEZVOLTARE A SOCIETĂŢII INFORMAŢIONALE” Î.S.
31.01.2019
52. Instituția Publică „Serviciul Tehnologia Informației și Securitatea Cibernetică” Anexa 1, Anexa 2 21.01.2019
53.
„Interservicii” S.R.L.
11.01.2019
54.
„Interval-TV” S.R.L.
18.01.2019
55.
„Iristel Mol” S.R.L.
18.01.2019
56.
„ITNS” S.R.L.
23.01.2019
57.
„Iurtaș-Nord” S.R.L.
21.01.2019
58.
„Ivelcor-TV” S.R.L.
21.01.2019
59.
„Laritex-TV” S.R.L.
10.01.2019
60.
„Larom TV” S.R.L.
14.01.2019
61.
„Luxat-TV” S.R.L.
29.01.2019
62.
„Maximarin” S.R.L.
29.01.2019
63. „Max Net-TV” S.R.L. Anexa 4 10.01.2019
64.
„Media Digital Sisteme” S.R.L.
17.01.2019
65.
„Megaproiect” S.R.L.
28.01.2019
66.
„Megatrafic” S.R.L.
28.01.2019
67.
„Metical” S.R.L.
09.01.2019
68.
„Moldcell” S.A.
18.01.2019
69.
„Moldtelecom” S.A.
18.01.2019
70.
„Net-Connect Internet Communications” S.R.L.
10.01.2019
71.
„Netsat DV” S.R.L.
14.01.2019
72.
„Next” S.R.L.
21.01.2019
73.
„Next-Net” S.R.L.
21.01.2019
74.
„Nicsil TV” S.R.L.
03.01.2019
75. „Oguzsatlink ” S.R.L. Anexa 4 16.01.2019
76.
„Oldima” S.R.L.
17.01.2019
77.
„Olveltel” S.R.L.
30.01.2019
78.
„Optima-Telecom" S.R.L.
17.01.2019
79.
„Orange Moldova” S.A.
24.01.2019
80.
„Petin TV” S.R.L.
23.01.2019
81.
„Primanet” S.R.L.
28.01.2019
82.
„Radeon Service” S.R.L.
28.01.2019
83.
„Radivaxplus-TV” S.R.L.
11.01.2019
84.
„Rapid Link” S.R.L.
18.01.2019
85. „Rasv TV” S.R.L. Anexa 4 21.01.2019
86.
„Ravivalnis” S.R.L.
17.01.2019
87.
„Raznet” S.R.L.
18.01.2019
88.
„Rebdacons” S.C. S.R.L.
2, 4
11.02.2019
89.
„Renam” S.R.L.
22.01.2019
90.
„Repromon TV” S.R.L.
22.01.2019
91.
„Revafar-COM” S.R.L.
28.01.2019
92.
„Riscom” S.A.
18.01.2019
93.
„Roxnet-COM” S.R.L.
31.01.2019
94.
„S&L Panifcom” S.R.L.
21.01.2019
95.
„Satelit Vizual” S.R.L.
28.01.2019
96.
„Scortel” S.R.L.
17.01.2019
97.
„Sebis Sat” S.R.L.
21.01.2019
98.
„Sicres” S.R.L.
14.01.2019
99.
„Silivivad-TV” S.R.L.
29.01.2019
100.
„SistemNetCom” S.R.L.
16.01.2019
101.
„Smile Media” S.R.L.
09.01.2019
102.
„Spectral Grup” S.R.L.
21.01.2019
103.
„Star TV” S.R.L.
21.01.2019
104.
„Starnet Soluții” S.R.L.
09.01.2019
105.
„Studio An-TV” S.R.L.
04.01.2019
106.
„Sun Communications” S.R.L.
31.01.2019
107.
„SVD Infosistem” S.R.L.
17.01.2019
108.
„SVD Intercom” S.R.L.
17.01.2019
109.
„Svice-Netgrup” S.R.L.
02.01.2019
110.
„Tamer-Net” S.R.L
18.01.2019
111.
„Tele-CRIO” S.R.L.
24.01.2019
112.
„Tele-LUCI” S.R.L.
18.01.2019
113.
„Teleradiosistem” S.R.L.
03.01.2019
114.
„Teocam-DI” S.R.L.
23.01.2019
115. „Trabia Network” S.R.L. Anexa 2 14.01.2019
116.
„Trust TV” S.R.L.
17.01.2019
117.
„TV Radiosistem” S.R.L.
23.01.2019
118.
„TV TRUC” S.R.L.
14.01.2019
119. „TV-Box” S.R.L. Anexa 4 18.01.2019
120.
„TV-Net” S.R.L.
22.01.2019
121.
„TVSystem-Com” S.R.L.
10.01.2019
122.
„Urscom-TV” S.R.L.
31.01.2019
123.
„Vartera Plus” S.R.L.
30.01.2019
124. „Velenadco” S.R.L. Anexa 4 29.01.2019
125.
„Vertamar” S.R.L.
21.01.2019
126.
„Vic Grup TV” S.R.L.
21.01.2019
127.
„Videomag” S.R.L.
29.01.2019
128.
„Vidoleno-Grup” S.R.L.
23.01.2019
129.
„Voip Soluție” S.R.L.
31.01.2019
130.
„Zeon-Tehno” S.R.L.
11.01.2019
131.
„Zorinalan” S.R.L.
11.01.2019
Ultima actualizare: 25/02/2019