Informaţie de contact

Adresa:
bd. Ştefan cel Mare, 134
MD-2012, Chişinău
Republica Moldova

Anticameră
bir 503
tel.:  +373 22 25 13 17
fax: +373 22 22 28 85
e-mail: office@anrceti.md

Linia telefonică de informare
și anticorupție: 080080080

 

Instituţii de stat ale R. Moldova

21 Septembrie, 2017

Informații privind valorile măsurate ale parametrilor de calitate a serviciilor, trimestrul I, anul 2017

Versiune pentru tiparVersiune pentru tipar

Furnizorii care au prezentat rapoartele privind parametrii de calitate pentru trimestrul I, anul 2017
Nr.
Denumire furnizor
Servicii (Anexe)
Data prezentării
1.
„A.M.T. Firma” S.R.L.
06.04.2017
2.
„Acer-COM” S.R.L.
12.04.2017
3.
„Activtel Grup” S.R.L.
21.04.2017
4.
„Adevina-TV” S.R.L
10.04.2017
5.
„Adinet-COM” S.R.L.
02.05.2017
6.
„Adisan Service” S.R.L.
03.05.2017
7.
„Agenţia Transcor” S.R.L.
12.04.2017
8.
„Air System Communication” S.R.L.
12.04.2017
9.
„Albasat” S.R.L.
20.04.2017
10.
„Alghen-COM” S.R.L.
19.04.2017
11.
„Altnet-C.C.” S.R.L.
27.04.2017
12.
„Andaș TV” S.R.L.
19.04.2017
13.
„Andridan Impex” S.R.L.
03.04.2017
14. „ANROȘ-TV” S.R.L. Anexa 4 18.04.2017
15.
„Apel-Net” S.R.L.
26.04.2017
16.
„Arax-Impex” S.R.L.
18.04.2017
17.
„Arion-Mar” S.R.L.
12.04.2017
18. „Arsaco” S.R.L. Anexa 2 10.05.2017
19.
„ART Club” S.R.L.
19.04.2017
20.
„Artobago” S.R.L.
03.05.2017
21.
„Bas-Digital” S.R.L.
04.05.2017
22. „Betacom TV” S.R.L. Anexa 4 12.04.2017
23.
„Biolinf-Co” S.R.L.
10.04.2017
24.
„Biresat” S.R.L.
21.04.2017
25.
„Caghet Plus” S.R.L.
10.05.2017
26.
„Calea Ferată Din Moldova” Î.S.
18.04.2017
27.
„Cartel-Sistem” S.R.L.
19.04.2017
28.
„Cazmarex-TV” S.R.L.
25.04.2017
29.
„Centrul de Telecomunicații Speciale” Î.S.
11.04.2017
30.
„Chihaivis” S.R.L.
12.04.2017
31.
„Cimişeni TV” S.R.L.
20.04.2017
32. „Click-Com” S.R.L. Anexa 2 25.04.2017
33.
„Concession” S.R.L.
20.04.2017
34.
„CosComSat” S.R.L.
19.04.2017
35.
„CTC Alfa” S.R.L.
25.04.2017
36.
„Cvinta Grup” S.R.L.
07.04.2017
37.
„Dănis” S.R.L.
12.04.2017
38.
„Data Network Communication” S.R.L.
27.04.2017
39.
„Datalink” S.R.L.
06.04.2017
40.
„DISC” S.R.L.
25.04.2017
41.
„Dolmar-Impex” S.R.L.
18.04.2017
42.
„Donțu-Prim” S.R.L.
06.04.2017
43.
„Elechservice-Grup” S.R.L.
10.04.2017
44.
„ElectronService” S.R.L.
12.04.2017
45. „Enver Group” S.R.L. Anexa 2 28.04.2017
46.
„Eurostock” S.R.L.
18.04.2017
47.
„Excelenter-COM” S.R.L.
27.04.2017
48.
„Galabis Prim” S.R.L.
19.04.2017
49.
„Gerdan” S.R.L.
18.04.2017
50.
„Gigateh” S.R.L.
07.04.2017
51.
„Glavslavia” S.R.L.
10.05.2017
52.
„Gradji-Sat” S.R.L.
12.04.2017
53.
„Griax-I.V.” S.R.L.
11.04.2017
54.
„Gririmar TV” S.R.L.
20.04.2017
55.
„Hartum TV” S.R.L.
12.04.2017
56.
„Hubcap” S.R.L.
12.04.2017
57.
„Ilixar-Bis” S.R.L.
03.05.2017
58.
„Inet Express” S.R.L.
18.04.2017
59.
„Inet Tehno” S.R.L.
18.04.2017
60.
„INSTITUTUL DE DEZVOLTARE A SOCIETĂŢII INFORMAŢIONALE” Î.S.
27.04.2017
61.
„Interservicii” S.R.L.
10.04.2017
62.
„Interval-TV” S.R.L.
12.04.2017
63.
„Iristel Mol” S.R.L.
10.04.2017
64.
„Itns.Net” S.R.L.
28.04.2017
65.
„Iurtaș-Nord” S.R.L.
12.04.2017
66.
„Ivelcor-TV” S.R.L.
27.04.2017
67.
„Laritex-TV” S.R.L.
10.04.2017
68.
„Larom TV” S.R.L.
18.04.2017
69.
„Luxat-TV” S.R.L.
02.05.2017
70.
„Marteh-Plus” S.R.L.
10.05.2017
71.
„Matrix-net” S.R.L.
10.05.2017
72.
„Maximarin” S.R.L.
03.05.2017
73.
„Media Digital Sisteme” S.R.L.
19.04.2017
74.
„Medianet Grup ” S.R.L.
02.05.2017
75.
„Megan-TV” S.R.L.
25.04.2017
76.
„Megaproiect” S.R.L.
03.05.2017
77.
„Megatrafic” S.R.L.
03.05.2017
78.
„Metical” S.R.L.
10.04.2017
79.
„Moldcell” S.A.
19.04.2017
80.
„Moldtelecom” S.A.
20.04.2017
81.
„Netsat DV” S.R.L.
12.04.2017
82.
„Next” S.R.L.
12.04.2017
83.
„Next-Net” S.R.L.
12.04.2017
84.
„Nicsil TV” S.R.L.
03.04.2017
85.
„Norma Telecom” S.R.L.
21.04.2017
86.
„Oldima” S.R.L.
20.04.2017
87.
„Olveltel” S.R.L.
27.04.2017
88.
„Optima-Telecom" S.R.L.
17.04.2017
89.
„Orange Moldova” S.A.
26.04.2017
90.
„Panifcom” S.R.L.
25.04.2017
91.
„Petin TV” S.R.L.
26.04.2017
92.
„Primanet” S.R.L.
20.04.2017
93.
„Pro-Megacom” S.R.L.
26.04.2017
94.
„Radeon Service” S.R.L.
03.05.2017
95.
„Radivaxplus-TV” S.R.L.
05.04.2017
96.
„Rapid Link” S.R.L.
05.04.2017
97.
„Ravivalnis” S.R.L.
20.04.2017
98.
„Raznet” S.R.L.
10.04.2017
99.
„Rebdacons” S.C. S.R.L.
26.04.2017
100.
„Remig-F” S.R.L.
02.05.2017
101.
„Renam” S.R.L.
25.04.2017
102.
„Repromon TV” S.R.L.
02.05.2017
103.
„Revafar-COM” S.R.L.
19.04.2017
104.
„Rinovit-Lux” S.R.L.
02.05.2017
105.
„Riscom” S.A.
21.04.2017
106.
„Roxnet-COM” S.R.L.
18.04.2017
107.
„S.G.B. Media” S.R.L.
25.04.2017
108.
„Satelit Vizual” S.R.L.
04.05.2017
109.
„Scortel” S.R.L.
19.04.2017
110.
„Sebis Sat” S.R.L.
27.04.2017
111.
„Sicres” S.R.L.
14.04.2017
112.
„SistemNetCom” S.R.L.
10.04.2017
113.
„Sky Max” S.R.L.
04.05.2017
114.
„Sor-Grevo” S.R.L.
20.04.2017
115.
„Spectral Grup” S.R.L.
10.04.2017
116.
„Stacom Sistem” S.R.L.
03.05.2017
117.
„Star TV” S.R.L.
18.04.2017
118.
„StarNet Regional” S.R.L
18.04.2017
119.
„Starnet Soluții” S.R.L.
20.04.2017
120.
„Studio An-TV” S.R.L.
03.04.2017
121.
„Sun Communications” S.R.L.
20.04.2017
122.
„SVD Infosistem” S.R.L.
20.04.2017
123.
„SVD Intercom” S.R.L.
20.04.2017
124.
„Svice-Netgrup” S.R.L.
06.04.2017
125.
„Tamer-Net” S.R.L
10.04.2017
126.
„Tele-CRIO” S.R.L.
27.04.2017
127.
„Tele-LUCI” S.R.L.
20.04.2017
128.
„Telemob-COM” S.C. S.R.L.
21.04.2017
129.
„Teleradiosistem” S.R.L.
10.04.2017
130.
„Teocam-DI” S.R.L.
19.04.2017
131.
„Trabia Network” S.R.L.
05.04.2017
132.
„Trust TV” S.R.L.
10.04.2017
133.
„TV Carp” S.R.L.
10.05.2017
134.
„TV TRUC” S.R.L.
10.04.2017
135.
„TV-Net” S.R.L.
12.04.2017
136.
„TVSystem-Com” S.R.L.
10.04.2017
137.
„Urscom-TV” S.R.L.
27.04.2017
138.
„Vartera Plus” S.R.L.
20.04.2017
139. „Velenadco” S.R.L. Anexa 4 18.04.2017
140.
„Vic Grup TV” S.R.L.
03.05.2017
141.
„Videomag” S.R.L.
18.04.2017
142.
„Vidoleno-Grup” S.R.L.
21.04.2017
143.
„Viva Net” S.R.L.
04.05.2017
144.
„Voip Soluție” S.R.L.
27.04.2017
145.
„Zeon-Tehno” S.R.L.
10.04.2017
146.
„Zorinalan” S.R.L.
12.04.2017
Ultima actualizare: 18/05/2017